IRIS COSMETIC - the main distributor for the most popular brands in Europe

EVELINE KREM FYTYRE AQUA MOISTURING DITE 50ML

L750.00

Share:
SKU: 5901761950465 Categories: , ,
Formula e Re Xhel Hybrid Aqua është krijuar për lëkurën vaskulare dhe të ndjeshme.Ka një efekt gjithëpërfshirës qetësues dhe hidratues.Udhëzimet për përdorim: aplikoni në lëkurën e pastruar, fytyrën, qafën dhe copëtimin çdo mëngjes.Formula e xhelit të lehtë thithet shpejt dhe nuk lë një shtresë vaji në lëkurë.