IRIS COSMETIC - the main distributor for the most popular brands in Europe

Bourjois Paris Loose Powder/Puder Fytyre

L1,350

Bourjois Paris Loose Powder -Pluhur fytyre

Pluhur i lehtë si ajri që siguron një përfundim natyral duke e lënë lëkurën të butë dhe të zhdërvjellët.

Për një çehre të përsosur, të lëmuar dhe natyrale

Mat dhe barazon tonin e lëkurës

Formula e tij nuk bllokon poret dhe nuk irriton lëkurën

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Share:

Bourjois Paris Loose Powder
I Testuar Dermatologjikisht
Brand: Bourjois Paris
Made in: France
Afati i perdorimit:18 muaj pas hapjes se produktit

2x Bourjois Paris Loose Powder

01 Peach, 02 Rosy,