IRIS COSMETIC - the main distributor for the most popular brands in Europe

EVELINE Xhel lares fytyre Facemed+150 ml

L450.00

Share:
Gjithashtu për të gjitha llojet e lëkurës, të ndjeshme dhe të prirur për rosacea. Pastron dhe freskon. Hidraton dhe ushqen. Zbut irritimin. Pastron tërësisht, heq perfekt përbërjen, hidraton thellësisht dhe rigjallëron.