IRIS COSMETIC - the main distributor for the most popular brands in Europe

EVELINE krem trupi SPA prof lemongrass intensly regener 200ml

L500.00

5901761928716
Share:
Specialistët e markës polake Eveline Cosmetics kanë zhvilluar një krem shumë të efektshëm të rivendosjes së trupit me një aromë të freskët agrumesh. Formula e produkteve të pasura përmban antioksidantë natyralë dhe përbërës unikë aktivë për të mbrojtur lëkurën tuaj nga radikalet e lira dhe stimuloni rinovimin e saj natyral.