IRIS COSMETIC - the main distributor for the most popular brands in Europe

EVELINE KREM FYTYRE AQUA MAT HYBRID 50ML

L750.00

Share:
Xhel-serum rigjenerues i pasur është një formulë inovative hidrogel e cila hidraton dhe rinovon intensivisht lëkurën gjatë gjumit. Stimulon procesin e riparimit të qelizave epidermale, forcon dhe rindërton.